08.05.2024

 

Сьогодні наша держава відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Третя поспіль річниця перемоги над нацизмом відзначається в умовах боротьби України проти повномасштабної збройної агресії рф.

Ця дата – про застереження, про страшну ціну й непоправні наслідки війни, а не про культ завоювання і підкорення, який нині плекає країна-агресор – російська федерація.

Сьогодні ми вшановуємо подвиг українського народу , висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, плекаємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни та консолідуємо міжнародну спільноту навколо ідеї захисту України.

До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років Український інститут національної пам’яті підготував ряд важливих інформаційних матеріалів, з якими детально можна ознайомитися на офіційному сайті інституту за посиланням: https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/viyskovym/6401