11.03.2020

Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) “Київкомунсервіс” за сприяння: Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємств-перевізників побутових відходів підприємств, які займаються сортуванням та переробкою побутових відходів у місті Києві, громадських організацій, оголошує про початок щорічного міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «ОБЕРИ ЧИСТЕ МАЙБУТНЄ».

До участі запрошуються учні (вихованці) навчально-виховних закладів м. Києва.

Цьогоріч конкурс проводиться в наступних номінаціях та вікових групах:

 1. «Сортуй заради майбутнього»
  1. малюнок (плакат) – 7-10 років;
  1. аплікація (колаж) – 7-13 років;
  1. відео-робота – 11-16 років.
 2. «Вдихни нове життя в сміття».
  1. сувенір, виріб з відходів – 7-13 років;
  1. «Шалена кришечка та жерстяна баночка» – 11-16 років.
  1. «Модні фішки» – 11-16 років.
 3. «Міні еко проект» – всі вікові групи.
 4. Флешмоб «Еко-двіж» – всі вікові групи.

Всі роботи виконуються в екологічній тематиці.

Роботи на конкурс подаються не пізніше 30 квітня 2020 року разом з оформленою заявкою за адресою: м. Київ, вул. Кудрявська, 23, каб. 102, КП “Київкомунсервіс”, відділ екологічної політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ. Контактний телефон: (044) 594-77-11.

Підведення підсумків конкурсу та церемонія нагородження переможців заплановано на 11:00 26 травня 2020 року в приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, в колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Визначення переможців відбудеться за допомогою інтернет-голосування за представлені конкурсні робіти (фото та відео) на сайті КП «Київкомунсервіс»

Умови проведення конкурсу

Заявка на участь в конкурсі