03.11.2022

У тестовому режимі для киян працює Telegram-бот нашого підприємства із питань вивезення твердих побутових відходів. Зокрема, великогабаритних відходів. За допомогою Telegram-бота та зворотної інформації від клієнтів підприємство планує підвищувати оперативність та якість надання послуг, вчасно корегувати роботу.

https://t.me/vgv_kks_bot

 

Працівники нашого підприємства обробляють зібрану інформацію та формують відповідні заявки на вивезення. На першому етапі бот працював тільки з великогабаритними відходами, обсяги яких із початку війни збільшились. Але поступово ми розширюємо функціонал та розділи, і зараз кияни можуть подати звернення, що стосуються: великогабаритних відходів (ВГВ); контейнери для твердих побутових відходів (ТПВ); контейнери типу «дзвіночок» для роздільного збору (РЗ); контейнери для небезпечних відходів (НВ). Кожен пункт меню додатково поділяється на свої підпункти. За допомогою кнопок можна вибрати відповідну тему та повідомити про виявлену проблему (перенакопичення сміття, зламаний контейнер, розсипання сміття, витікання фільтрату та інше)»

Бот працює постійно, мешканці можуть повідомляти про виявленні проблеми цілодобово.

Постійно триває робота з удосконалення сервісу, плануємо, ще розширити функціонал, у тому числі з питань оплати послуги з вивезення відходів.