22.02.2024

10 років незламної боротьби

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. 24 лютого 2022 року РФ розпочала нову фазу активних бойових дій проти України – повномасштабне вторгнення.

З початку повномасштабної війни наше Підприємство постійно долучалось до волонтерської діяльності та допомоги військовим: допомагало очистити від побутового та будівельного сміття деокуповані міста – Бучу, Ізюм та Херсон, передавало їм нові контейнери, вивозило великогабаритні, будівельні та побутові відходи з військових об’єктів, було задіяне в укріпленні об’єктів енергетики. Спільно з @Волонтерський штаб ТрО Обухівщини, продовжуємо збір використаних туристичних газових балонів для потреб військових.

Четверо працівників Підприємства приймали участь в АТО, а з початку повномасштабного вторгнення, 6 працівників стали на захист країни, мобілізувавшись до лав Збройних Сил України.

На жаль двох працівників було поранено, не обійшлося й без втрат у нашому колективі, 21.05.2022 на війні трагічно загинув наш колега Коробенко Олександр Васильович.

Вічна Пам’ять та Слава Герою!

До 10-річчя від початку російсько-української війни Український інститут національної пам’яті підготував ряд важливих інформаційних матеріалів, з якими детально можна на офіційному сайті інституту посиланням:

https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/vchytelyam/metodychni-rekomendaciyi/informaciyni-materialy-do-10-oyi-richnyci-vid-pochatku-rosiysko-ukrayinskoyi-viyny