09.04.2012

З метою реалізації заходів Програми поводження з побутовими відходами в частині впровадження роздільного збору відходів у столиці, комунальне підприємство «Київкомунсервіс» запропонувало районним управлінням освіти укласти договори про співпрацю. Першими висловили бажання долучитись до проекту Голосіївське та Печерське районні управління освіти.

«Ми прагнемо донести до киян необхідність змінити своє ставлення до проблеми відходів і вважаємо, що починати формувати культуру поводження з відходами необхідно змалку. Звичайно, що миттєвого результату очікувати не слід, але, враховуючі вікові особливості дітей, саме у такому віці можна закласти фундамент екологічно свідомої поведінки», – зазначив директор підприємства С. Мельник.
Для того, щоб теоретичні знання можна було застосовувати на практиці,
«Київкомунсервіс», в рамках угоди про співпрацю, встановить у кожній школі додаткові контейнери для ресурсоцінних компонентів.

Також підприємство надає школам методичну та інформаційну підтримку. Для цього фахівці «Київкомунсервісу» разом із студентами-волонтерами проводять для дітей тренінги та заняття з питань роздільного збору відходів.
«Сподіваємось, що решта районних управлінь освіти також усвідомлюють актуальність зазначеної проблеми та незабаром приєднаються до цього проекту» – додав С. Мельник.

594-77-11
Володькіна Вікторія,
начальник відділу інформаціного
забезпечення КП «Київкомунсервіс»