09.04.2012

На сьогодні однією з найактуальніших потреб столиці є необхідність у підвищенні рівня обізнаності населення щодо екологічних проблем міського середовища.

Саме з цією метою комунальне підприємство «Київкомунсервіс» уклало угоду про співпрацю з Національним транспортним університетом, в рамках якої партнери проводитимуть спільні заходи, спрямовані на підвищення екологічної свідомості киян.

«Завтра вони стануть інженерами, механіками, екологами. А сьогодні вони – свідомі студенти і їм небайдуже до того, яким у майбутньому стане рідне місто. Вже доволі тривалий час ми працюємо пліч-о-пліч із студентами Національного транспортного університету. Наша спільна мета – не просто зробити столицю чистішою, але й спонукати кожного киянина берегти та поважати своє місто», – зазначає директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» С. Мельник.
Відтепер, студенти НТУ матимуть можливість на базі підприємства проходити виробничу практику, проводити наукові дослідження, готувати дипломні та курсові роботи, зустрічатися з фахівцями в галузі екології та комунального господарства, приймати участь у спільних проектах.

За словами С. Мельника, на сьогоднішній день підприємством підготовлено декілька напрямків саме для студентів НТУ – від загальноекологічних аспектів до суто галузевих – у сфері поводження з побутовими відходами.
«Самий найцікавіший напрям нашої співпраці – волонтерська робота. Фахівці підприємства готують студентів для проведення інформаційної роботи по навчальних закладах міста і по результатах проведеної ними роботи ми вже на наступному тижні відзначатимемо найактивніших студентів-волонтерів», – додав директор підприємства С. Мельник.

Володькіна Вікторія,
начальник відділу інформаціного забезпечення КП «Київкомунсервіс».
594-77-11, 594-77-10