14.12.2023

Наприкінці лютого поточного року, за сприяння та підтримки заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, спільно з Волонтерський штаб Територіальної оборони Обухівщини, стартував проект збору використаних туристичних газових балонів для потреб військових.

Наразі понад 1500 таких балонів передано штабу тероборони, які були заправлені та транспортовані волонтерам на фронт, як допомога Силам Оборони України 🇺🇦.

Сьогодні ми отримали подяку, ♻️Підприємству вручили Почесну Грамоту та Прапор України 🇺🇦 зі словами вдячності, на якому вказані позивні військових, підрозділи, які безпосередньо перебувають на тому чи іншому відрізку фронту.

Ми, в свою чергу, ніколи не втомимося дякувати нашим воїнам, волонтерам, всім небайдужим, хто долучився до проекту. Вічна слава усім, хто бореться за Україну! Вічна пам’ять усім, хто віддав за неї своє життя!

Проект триватиме й надалі, тож запрошуємо мешканців та гостей столиці активніше брати участь в волонтерській ініціативі, та й надалі підтримувати наших військових.

    Нагадуємо, використанні балончики можна здати:

  • ✅ за адресою: вул. Кудрявська, 23, офіс КП «Київкомунсервіс»;
  • ✅ на виробничій базі підприємства (вул. Бакинська, 37-41);
  • ✅ викинути в спеціальний помаранчевий контейнер для збору небезпечних відходів в складі побутових.

📢 Увага! На контейнерах розміщений QR-код, за допомогою якого можна повідомити про залишений балон.

Посилання на телеграм бот КП «Київкомунсервіс»

Мапа встановлених контейнерів

Важливо: балони мають бути порожні

Підтримуємо Сили Оборони України! Прагнемо перемоги!

 

Останні новини

З ДНЕМ КИЄВА! 25.05.2024   Шановні споживачі, колеги, партнери, вітаємо з Днем Києва! Бажаємо вам здоров’я, наснаги, віри у світле майбутнє та перемоги! Навіть під час війни Київ залишається сильним та прекрасним містом, серцем нашої України. У ці важкі часи, коли ворог віроломно напав на нашу країну, дякуємо Силам оборони України, які ціною власної життя втримали оборону столиці. Слава […]
ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 08.05.2024   Сьогодні наша держава відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Третя поспіль річниця перемоги над нацизмом відзначається в умовах боротьби України проти повномасштабної збройної агресії рф. Ця дата – про застереження, про страшну ціну й непоправні наслідки війни, а не про культ завоювання і підкорення, який нині плекає […]
З ВЕЛИКОДНЕМ! ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ! 05.05.2024   Шановні споживачі, колеги, партнери! Зараз наша держава та її громадяни переживають, чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо Перемогу над ворогом. Цьогоріч мільйони українців через російсько-українську війну зустрічають Великдень за сотні, тисячі кілометрів від рідного дому. Десятки тисяч захисників та […]