14.12.2023

Наприкінці лютого поточного року, за сприяння та підтримки заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, спільно з Волонтерський штаб Територіальної оборони Обухівщини, стартував проект збору використаних туристичних газових балонів для потреб військових.

Наразі понад 1500 таких балонів передано штабу тероборони, які були заправлені та транспортовані волонтерам на фронт, як допомога Силам Оборони України 🇺🇦.

Сьогодні ми отримали подяку, ♻️Підприємству вручили Почесну Грамоту та Прапор України 🇺🇦 зі словами вдячності, на якому вказані позивні військових, підрозділи, які безпосередньо перебувають на тому чи іншому відрізку фронту.

Ми, в свою чергу, ніколи не втомимося дякувати нашим воїнам, волонтерам, всім небайдужим, хто долучився до проекту. Вічна слава усім, хто бореться за Україну! Вічна пам’ять усім, хто віддав за неї своє життя!

Проект триватиме й надалі, тож запрошуємо мешканців та гостей столиці активніше брати участь в волонтерській ініціативі, та й надалі підтримувати наших військових.

    Нагадуємо, використанні балончики можна здати:

  • ✅ за адресою: вул. Кудрявська, 23, офіс КП «Київкомунсервіс»;
  • ✅ на виробничій базі підприємства (вул. Бакинська, 37-41);
  • ✅ викинути в спеціальний помаранчевий контейнер для збору небезпечних відходів в складі побутових.

📢 Увага! На контейнерах розміщений QR-код, за допомогою якого можна повідомити про залишений балон.

Посилання на телеграм бот КП «Київкомунсервіс»

Мапа встановлених контейнерів

Важливо: балони мають бути порожні

Підтримуємо Сили Оборони України! Прагнемо перемоги!

 

Останні новини

Інформаційні матеріали до 10-ої річниці від початку російсько-української війни 22.02.2024 10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. 24 лютого 2022 року РФ розпочала нову фазу активних бойових дій проти України – повномасштабне вторгнення. З початку повномасштабної війни наше Підприємство постійно долучалось до волонтерської діяльності та допомоги […]
Звітуємо з питань основної діяльності за 2023 рік. 29.01.2024 Протягом 2023 року в умовах воєнного стану, Підприємство не призупинило діяльність по жодному з напрямків, продовжувало розвиватись та надавати послугу в повному обсязі, забезпечило обслуговування 6769 контейнерних майданчиків (для 9283 будинків), 1 813 381 споживачів категорії населення, 5201 суб’єктів господарювання (з якими укладено 6641 чинний договір). Для безперебійного надання послуг, окрім потужностей підприємства, залучалися до […]
🇺🇦 З Днем Соборності України 22.01.2024   Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, боремося з окупантами, […]