09.04.2012

З наступного року кияни матимуть можливість брати артезіанську воду із 150 бюветних комплексів міста (сьогодні у місті діє 110 бюветів). Про це повідомляє комунальне підприємство «Київкомунсервіс»
«На сьогоднішній день укладено необхідні договори на обслуговування бюветних комплексів, ремонт та заміну обладнання. Єдиною перешкодою належної роботи бюветів є затримка бюджетного фінансування» – зазначив директор підприємства С. Мельник.
Незважаючи на це, комунальним підприємством «Київкомунсервіс» в рамках осіннього місячника з благоустрою власним коштом проведено роботи на 27 бюветних комплексах: розчищено санітарні зоні, пофарбовано альтанки, павільйони та водорозбірні колонки, приведено у належний стан зони відпочинку на прилеглій території.
В той же час «Київкомунсервіс» звертається до киян та гостей столиці із проханням більш бережно та дбайливо ставитись до бюветів, оскільки доволі часто саме безвідповідальне відношення призводить до погіршення їх санітарного стану та естетичного вигляду.
У разі виникнення питань щодо функціонування бюветних комплексів звертатися за телефоном «гарячої» лінії КП «Київкомунсервіс».

594-77-11, 594-77-10
Володькіна Вікторія,
начальник відділу інформаційного
забезпечення КП «Київкомунсервіс»