18.12.2023

Незважаючи на воєнний стан, ♻️КП «Київкомунсервіс» продовжує роботу з розвитку системи роздільного збирання твердих побутових відходів, а зокрема вилучення небезпечних відходів, що є у складі побутових.

Працівниками нашого Підприємства протягом 2023 було зібрано, та відповідно до вимог чинного законодавства, передано на утилізацію спеціалізованому підприємству ТОВ “НВК “УКРЕКОПРОМ” (м. Одеса) 19 500 ртутьвмісних енергозберігаючих та люмінесцентних ламп 💡, котрі мешканці столиці здали до спеціальних контейнерів для небезпечних відходів що утворюються в побуті 🚮.

Дякуємо всім киянам, що розуміють важливість роздільно збору небезпечних відходів, та НВК УкрЕкоПром за професіоналізм та плідну співпрацю.

Також нагадуємо, що інформацію про небезпечні відходи 🪫🌡💡 та мапу розміщення спеціальних контейнерів для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп Ви можете знайти на офіційному сайті нашого підприємства за посиланням: https://kks.kyiv.ua/nebezpechni-vidhodi/