21.09.2022

Шановні споживачі! Задля забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій просимо повідомляти наше підприємство про виявлені великогабаритні відходи !

Великогабаритні відходи (ВГВ) входять до складу твердих побутових відходів, їх розміри перевищують 50 х 50 х 50 см, та не розміщуються у звичайних контейнерах об’ємом 1,1 м3 чи інших контейнерах, а складуються на контейнерних майданчиках, або на спеціальних локаціях визначених організацією, що обслуговує прибудинкову територію.

ВГВ вивозиться ОКРЕМО не рідше одного разу на тиждень по мірі накопичення, за заявками обслуговуючих організацій або повідомлень мешканців, спецавтотранспортом КП «Київкомунсервіс» на полігон великогабаритних та будівельних відходів.

До складу ВГВ та ремонтних відносяться такі відходи, як старі меблі, матраци, килими, деяка побутова техніка, валізи, зняті при ремонтах квартир старі двері, вікна, лінолеум, унітази, інша сантехніка тощо. Послуга з вивезення ВГВ є складовою комунальної послуги з вивезення побутових відходів КП «Київкомунсервіс», має окремий встановлений тариф, так як передбачено додаткові витрати на оплату праці робітникам, які безпосередньо завантажують такі відходи до спецавтомобіля.

При виявлені накопичених великогабаритних відходів на вашій прибудинковій території, повідомляйте наше підприємство у найбільш зручний для Вас спосіб:

https://kks.kyiv.ua/ через чат на сайті;

https://kks.kyiv.ua/zvernennya/ – через форму на сайті;

https://www.facebook.com/Kyivcomunservice – повідомити в месенджер;

info@kks.kiev.ua – написати на e-mail;

https://t.me/vgv_kks_bot  – повідомити нас в чат-бот телеграм;

+38 (067) 200 86 04 (Viber), +38 (044) 594 77 11 – зателефонувати.

невідкладно буде сформовано заявку та сплановано вивезення.

https://kks.kyiv.ua/zvernennya/ – якщо Ви тільки плануєте викинути значну кількість ВГВ, просимо інформувати через форму на сайті і ми завчасно сплануємо вивезення, а Ви допоможете зберегти в чистоті і належному санітарному стані прибудинкову територію. Крім того, це дозволить уникнути додаткових скарг та оптимізує роботу всіх комунальних служб міста.

УВАГА! Будівельні відходи та відпрацьовані автомобільні шини не відносяться до складу побутових відходів (ВГВ)!