15.03.2024

 

Друзі, колеги !

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності нашої столиці.

Вдень і вночі, без вихідних, у складних погодних умовах, попри труднощі воєнного стану, ворожі обстріли завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення міста.

Бажаємо всім миру, міцного здоров’я, фізичних і моральних сил, мудрості, терпіння та натхнення!

Вітаємо колег та партнерів та дякуємо їх колективам за мужність та високий професіоналізм: Департамент житлово-комунальної інфраструктури Києва, ПрАТ «Київспецтранс», ТОВ «Селтік», ТОВ «Фірма «Володар-Роз», ТОВ «Спецкомунтехніка», ТОВ «Альтфатер Київ», ТОВ «Крамар Рісайклінг», Завод “Енергія”, ТОВ “ГРІН-ЕКО ПРОЕКТ”, ТОВ «ЕКОВТОР-ТРАНС», КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району, КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району, КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району”, КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району”, КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району”, Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва, КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району”, КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва», КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Cвятошинського району”, КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району”.

Також вітаємо наших працівників Гладенького Андрія Володимировича, Рибченка Олександра Івановича та Кириленка Андрія Вікторовича з подяками від мера столиці, та не можемо не згадати наших колег, котрі зараз стоять на захисті нашої держави та отримали подяки від Департамент житлово-комунальної інфраструктури Києва: Назаренко Сергій Вікторович, Найко Богдан Анатолійович, Хавара Роман Андрійович, Чамро Владислав Олегович, та Онойченко Олександр Сергійович .

Ваша сміливість і мужність заслуговують на найбільшу подяку та визнання, дякуємо за вашу неоціненну роль у захисті нашої країни та наших цінностей!

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!