03.06.2022

Шановні споживачі!

Продовжується робота в умовах воєнного стану.
Наразі інформуємо про перерахунок побутовим споживачам послуги за КВІТЕНЬ!

Кияни, які вимушено покинули свої домівки поступово повертаються до столиці. Підприємство було змушено щоденно вносити корективи в графіки та маршрути вивезення твердих побутових відходів в сторону їх збільшення, але обсяги утворених та вивезених відходів були менші, ніж здійсненні нарахування.

Як результат, було зроблено перерахунок за КВІТЕНЬ за не надану послугу з вивезення побутових відходів ТПВ та ВГВ у розмірі 38,35% та 65,03 % відповідно, що буде відображено в рахунках-повідомленнях за ТРАВЕНЬ поточного року.

Мешканці повертаються, обсяги побутових відходів щоденно збільшуються, постійно працюємо над зміною графіків та маршрутів для забезпечення відповідного санітарного стану.

Дякуємо всім споживачам за своєчасну оплату послуги, та й надалі радимо здійснювати оплату в онлайн-режимі. Доступні всі способи дистанційної оплати: на сайті ЦКС, за допомогою особистих кабінетів, на сайті нашого підприємства, за посиланням: https://kks.kyiv.ua/oplata-za-vivezennya-pobutovih-vidhodiv/, скориставшись платіжною системою «Приват24», та за допомогою інших платіжних сервісів.