13.05.2022

Шановні споживачі!

З почаку військової агресії російської федерації проти України, в період активної фази війни в передмістях столиці, через небезпеку, сотні тичячі мешканців були вимушені покинути свої домівки. В місті було встановлено велику кількість блокпостів та запроваджено комендантську годину, яка іноді тривала більше доби. Значна частина наших працівників, водіїв сміттєвозів, вантажників зі зброєю в руках пішли захищати Київ та інші міста України.

В наслідок чого, КП «Київкомунсервіс» було змушено внести корективи в графіки й маршрути, та значно зменшити обсяги вивезення твердих побутових відходів із міста, відповідно до зменшення їх кількості.

Наразі побутовим споживачам послуги зроблено перерахунок за березень!

Зняття нарахувань за надану послугу не в повному обсязі, з вивезення ТПВ та ВГВ становлять 50,72 % та 93,37 % відповідно, що відбражено в рахунках за квітень поточного року.

Радимо й надалі здійснювати оплату в онлайн-режимі. Доступні всі способи дистанційної оплати: на сайті ЦКС, за допомогою особистих кабінетів, на сайті нашого підприємства, за посиланням: Оплата послуг, скориставшись платіжною системою «Приват24», та за допомогою інших платіжних сервісів.

Йдемо вперед! Працюємо для вас!