06.07.2022

Шановні споживачі!

Продовжується робота в умовах військової агресії росії та воєнного стану.

Наразі інформуємо про перерахунок побутовим споживачам послуги за ТРАВЕНЬ!

Мешканці, які вимушено покинули свої домівки, поступово повертаються до столиці, в місті збільшується кількість внутрішньо переміщених осіб, але в травні обсяги утворених та вивезених відходів були все рівно менші, ніж здійсненні нарахування.

В результаті за ТРАВЕНЬ зроблено перерахунок за не надану послугу з вивезення побутових відходів ТПВ та ВГбВ у розмірі 30,13% та 41,12 % відповідно, що буде відображено в рахунках-повідомленнях за ЧЕРВЕНЬ поточного року.

Підприємство щоденно працюємо над зміною графіків та маршрутів в сторону їх збільшення, відповідно до збільшення обсягів утворення побутових відходів, задля забезпечення належного санітарного стану столиці.

Дякуємо всім споживачам за своєчасну оплату послуги, та й надалі радимо здійснювати оплату в онлайн-режимі. Доступні всі способи дистанційної оплати: на сайті ЦКС, за допомогою особистих кабінетів, на сайті нашого підприємства, за посиланням: https://kks.kyiv.ua/oplata-za-vivezennya-pobutovih-vidhodiv/, скориставшись платіжною системою «Приват24», та за допомогою інших платіжних сервісів.