28.09.2022

Протягом 2020-2022 року в столиці встановлено 945 контейнерів типу «Дзвіночок» для роздільного збору окремих компонентів відходів, скла та полімерів. Ознайомитись з адресним переліком можна на мапі контейнерних майданчиків за посиланням:
https://http://vgv.kks.kiev.ua/TrackBin/MapTrackBin/Index

Для вивезення окремо зібраних типів відходів підприємство виділяє спеціальні транспортні засоби та екіпажі на кожний вид відходів окремо, витрачає на це значні трудові та економічні ресурси. Роздільно зібрані відходи з даних контейнерів гарантовано не потрапляють на полігон, а вивозяться на сортувальні лінії та станції, де досортовуються за видом та призначенням, та відправляються на підприємства які мають відповідні виробничі потужності для переробки вторинної сировини.

В 2021 році було зібрано – пластику 21 857,50 м. куб. , скла 4 622,50 м. куб. З початку січня по серпень 2022 було зібрано – пластику 8 967,5 м. куб., скла 2 517,5 м. куб.

Але нажаль, постійно фіксуються факти масового вандалізму по відношенню до встановлених «Дзвіночків». Вже буденною є картина перевернутих контейнерів із пошкодженими елементами контейнеру та розсипаного сміття. Безлад на контейнерних майданчиках обурює мешканців, додає роботи двірниками і підприємству. Для ліквідації наслідків таких дій в терміновому порядку відправляється спеціальний транспорт для заміни або проведення ремонту, якій в цей час мав би обслуговувати інші локації наповнених контейнерів. Втручання невідомих осіб в контейнер з метою «наживи» приводить до збитковості такої діяльності нівелює роботу підприємства та намагання свідомих мешканців щодо забезпечення екологічного простору та зменшення впливу відходів на навколишнє середовище.


Якщо Ви стали свідком пошкодження комунального майна, будь ласка повідомляйте правоохоронні органи та інформуйте нас у зручний для Вас спосіб:

https://kks.kyiv.ua/ через чат на сайті;

https://kks.kyiv.ua/zvernennya/ – через форму на сайті;

https://www.facebook.com/Kyivcomunservice – повідомити в месенджер;

info@kks.kiev.ua – написати на e-mail;

https://t.me/vgv_kks_bot  – повідомити нас в чат-бот телеграм (розділ РЗ);

+38 (067) 200 86 04 (Viber), +38 (044) 594 77 11 – зателефонувати.

Свідомі мешканці столиці прикладають зусилля для сортування свого сміття, а інша частина громадян зводить всі їх зусилля нанівець!

Допоможіть зупинити знищення комунального майна!